1
2
3
4
5
1

نواندیش؛ صادرکننده آلایش خوراکی دام و طیور

2

صادرکننده برگزیده استان البرز در سال های ۹۱، ۹۲ و ۹۳

3

صادرکننده نمونه کشوری در سال ۹۳

4

صادرات آلایش دام خوراکی و غیرخوراکی منجمد به چین

5

صادرات پا و پنجمه مرغ خوراکی منجمد به کشور چین

درباره بازرگانی نواندیش

۱۳۸۵ – ۱۳۸۷

شرکت بازرگانی توسعه ارتباط پایدار نواندیش در سال ۱۳۸۵ با هدف تسریع و تسهیل مبادلات بازرگانی میان دو کشور جمهوری اسلامی ایران و چین با ارائه خدمات به تولیدکنندگان، تجار، بازرگانان و سرمایه‌گذاران تأسیس گردید. مسیر حرکت شرکت نواندیش در سال نخست حیات خود با تجربه‌ی همکاری تجاری با شرکت چینی Truewonder Industrial International همراه گردید که حاصل آن ایجاد اعتماد دو جانبه میان بازرگانان ایرانی و تولیدکنندگان چینی طرف همکاری با شرکت نواندیش بود. در سال ۱۳۸۸ شرکت نواندیش با هدف استفاده از فرصت همکاری با تمام تولیدکنندگان برتر تجهیزات کامپیوتری در چین، همکاری خود را با شرکت TEDE قطع نمود و حوزه‌ی واردات تجهیزات کامپیوتری خود را بدین شکل گسترش داد.

شرکت نواندیش مفتخر است با شعار از درب کارخانه در چین تا درب انبار شما در هر کجای ایران (Door Service Door To) در تمام مسیر امور تجاری همراه و در کنار مشتریان و بازرگانان باشد. مبنای فکری مدیران شرکت نواندیش بر این اعتقاد استوار است که دستیابی به افق‌های ارزشمند تنها زمانی میسر می‌شود که با لبخند رضایت بر چهره‌ی مشتریان و همکاران همراه گردد.

۱۳۸۸ – ۱۳۹۰

با چنین نگاهی و با ممارست و تلاش بی‌وقفه‌ی همکاران‌مان توانستیم در سال ۱۳۸۸ با غلبه بر مشکلات و عبور از آزمون‌های فنی و آزمایش‌های سازمان دامپزشکی کل کشور، کارخانه فرآوری آلایش دام و طیور را در کشور راه‌اندازی کنیم و در فاز نخست شاهد صادرات سالانه ۱۸,۰۰۰ تن پا و پنجه مرغ به کشور چین باشیم. شرکت نواندیش در سال ۱۳۸۹ با هدف گسترش صادرات محصولات پا و پنجه مرغ خوراکی، کارخانه‌ی دیگری در شهرک صنعتی نظرآباد راه اندازی نمود.

۱۳۹۱ – ۱۳۹۳

در طی سال‌های بعد با توسعه توانمندی های شرکت بازرگانی نواندیش، مدیریت این شرکت انواع آلایش خوراکی و غیرخوارکی دام را نیز به سبد محصولات خود اضافه نمود. بدین ترتیب این شرکت موفق بهکسب عنوان صادرکننده برگزیده استان البرز طی سال‌های ۱۳۹۱ ، ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ و همچنین کاندید صادرکننده نمونه سال کشوری گردید.

شرکت نواندیش با همکاری شرکت فراسو در سال ۱۳۹۳ کارخانه فرآوری آلایش دام مجهز و مدرن خود را در شهرک صنعتی عباس آباد راه اندازی نمود و با لطف الهی و کوشش و همدلی تمامی پرسنل در حال حاضر خطوط تولید این شرکت علاوه بر ایران در کشورهای آذربایجان، رومانی و پاکستان نیز فعال بوده و به طور متوسط سالانه ۵۰۰۰ تن آلایش دام و ۷۵۰۰ تن پا و پنجه‌ی مرغ منجمد توسط شرکت نواندیش در نقاط مختلف آسیا و اروپا فرآوری و تولید شده و به خاور دور (کشور چین) صادر می‌گردد.

همچنین از سال ۱۳۹۲ شرکت نواندیش با سرمایه گذاری ویژه در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات اقدام به واردات رک شبکه و کابینت مخابراتی تولید شده در کارخانه معتبر TAG در کشور چین به میهن عزیزمان نموده است و تنها پس از گذشت یکسال توانسته است بخش عمده ای از بازار محصولات با کیفیت بالای این حوزه را به برند SCD اختصاص دهد.

۱۳۹۳ و پس از آن

شرکت نواندیش با وجود تحریم‌های سنگین و پیچیده در بخش صنعت علیه جمهوری اسلامی ایران توانسته است طی سال‌های گذشته همواره مسیر رشد و بهبود بهره‌وری خود را حفظ کند و از همین رو در سال ۱۳۹۳ از شرکت مسئولیت محدود به شرکت سهامی خاص ارتقا پیدا کرده است.

شرکت نواندیش در نظر دارد علاوه بر افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود و بهبود شرایط فعلی، حوزه فعالیت و خدمات خود را در سا‌ل‌های آینده گسترش داده و از پتانسیل موجود در کشور اسلامی ایران در جهت نیل به اهداف ملی خود گام بردارد.